.

.

Yoidesu Деца Видео Камера 2in Мулти-Функција Дигитална Камера IPS Екран на Камерата Вградена во 600mAh Батерија(Сина)

Yoidesu Деца Видео Камера 2in Мулти-Функција Дигитална Камера IPS Екран на Камерата Вградена во 600mAh Батерија(Сина)

DEN 1154.40
Достапност
Залиха

Камерата е добар придружник за вашето дете секојдневниот живот или одмор патувања.Децата на камерата поддржува повеќе јазици.Ова е најдобриот ден на Благодарноста/Божиќ/роденденски подарок за децата.Децата камери има многу функции, вклучувајќи 12 MP фото, видео снимање, репродукција, одложен слика, континуирано снимање, итн.Децата може да се изберат различни сцени и фото рамки пред преземање на слики.Вграден‑во 600m Ah батерија може да се направи фотографија или видео време до 2 часа.Поврзете со компјутер преку USB кабел за префрлување на фотографии/видео записи или да наплатат децата камери.Децата камери се изработени од еколошки материјали, кои се издржливи и безбедни за мал и лесен деца, лесно да се носат.Опремен со трајни lanyard.Децата можат да се откажам минијатурна камера околу својот врат без да се грижиш за камерата паѓање или губење на тоа.Функција : 1. Децата камери се изработени од еколошки материјали, кои се издржливи и безбедни за мал и лесен деца, лесно да се носат.2. Опремен со трајни lanyard.Децата можат да се откажам минијатурна камера околу својот врат без да се грижиш за камерата паѓање или губење на тоа.3. Децата камери има многу функции, вклучувајќи 12 MP фото, видео снимање, репродукција, одложен слика, континуирано снимање, итн.Децата може да се изберат различни сцени и фото рамки пред преземање на слики.4. Вграден‑во 600m Ah батерија може да се направи фотографија или видео време до 2 часа.Поврзете со компјутер преку USB кабел за префрлување на фотографии/видео записи или да наплатат децата камери.5. Камерата е добар придружник за вашето дете секојдневниот живот или одмор патувања.Децата на камерата поддржува повеќе јазици.Ова е најдобриот ден на Благодарноста/Божиќ/роденденски подарок за децата.Спецификации : Предмет Тип : Дигитални Camera Material : ABSColor : Како Слики Прикажани Тежина : Околу. 143g/5oz Model : T2 Screen : 2 инчен IPS screen Photo резолуција : 4000 X3000 Карактеристики : фотографија, филтер, видео, континуирано снимање, timing Storage : до 32 GB меморија картичка (не е вклучен)Батерија тип : 600m Ah литиум battery Charging време : 1.5-2 hours Use време : околу 2 hours Package Листа : 1 x Camera 1 x Lanyard1 x Податоци Cable1 x Manual Notice : производот треба да биде вметната по чување на картичка може да се користи.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа