.

.

Алуминиум Линеарно Движење, Отворете Слајд Блок, Трајни Топката Имајќи Слајд Черупка Линеарна Топката Имајќи Слајд Блок за SBR10UU SBR12UU(SBR12)

Алуминиум Линеарно Движење, Отворете Слајд Блок, Трајни Топката Имајќи Слајд Черупка Линеарна Топката Имајќи Слајд

DEN 239.76
Достапност
Залиха

Површината оксидација третман, убави, и ' рѓа-доказ.Стандард обработка прави производ има висока заменливост.Школка е направен од метал, трајни производи за употреба.Внатрешноста слајд блок е висока прецизност лагер мечка.Високо прецизен и стабилни перформанси.Функција : школка е направен од метал, трајни производи за употреба.Стандард обработка прави производ има висока заменливост.Внатрешноста слајд блок е висока прецизност лагер мечка.Површината оксидација третман, убави, и ' рѓа-доказ.Високо прецизен и стабилни перформанси.Спецификации : Модел : Димензии(Прибл.) Инсталација Завртка Големината(не се вклучени) Тежина SBR10 UU 36 x 32-милиметри / 1.4 x 1.3 во М5 67g SBR12 UU 39 x 40mm / 1.5 x 1.6 во М5 93g SBR16 UU 45 x 45mm / x 1.8 1.8 во М5 143g SBR20 UU 50 x 48mm / 2.0 x 1.9 во M6 185g Материјал : Метал Пакет Листа : 1 x Слајд Блок.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа