.

.

HeroNeo Професионални Прилагодливи 2 Дупка Замена Бришачи Сет Керамички Движат Cordless Коса Clipper Тример Жилет Машина Главата за Wahl 8504 Делови за Wahl 8504 Тример Жилет Делови

HeroNeo Професионални Прилагодливи 2 Дупка Замена Бришачи Сет Керамички Движат Cordless Коса Clipper Тример Жилет

DEN 189.60
Достапност
Залиха

2 дупки замена бришачи сет за Wahl 8504 коса clippers вклучувајќи 1 парче фиксна ножот и 1 парче движи перките.Направен од висок квалитет на метални легури материјали, трајни, остар перформанси.Ножеви е наменет за професионални/секојдневна употреба.Корозија-отпорни и носат-отпорни, погоден за долг живот употреба и може да остане посочи.Здрав да се применуваат за долго време.Лесен за инсталација и одржување.Едноставно unscrew стариот ножеви на вашиот clipper и ги заостри замена ножеви.Ова го заменува мала подвижна машина сечилото.Одлично за стручните стилисти и barbers, за сечење на косата-згаснува, tapers, рамни врвови.Професионални Прилагодливи 2 Дупка Замена Бришачи Сет Керамички Движат Cordless Коса Clipper Тример Жилет Машина Главата за Wahl 8504 Делови за Wahl 8504 Тример Жилет Parts Description : Карактеристики : 100% сосема нов и висок quality Specification : Материјал : Метал Alloy Size : стан. 11.7x9.6cm(4.61x3.78in)Изборен Боја : Црна, Шарени, Злато, Silver Quantity : 1 set Note : Транзиција : 1cm=10мм=0.39 inch No мало пакет.Ве молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!Пакетот вклучува : 1set(2 парчиња) x Замена Clipper Нож(други додатоци демо на сликата не е вклучена.).

Параметрите на стоката

Material:
Metal Alloy
Size:
app. 11.7x9.6cm(4.61x3.78in)
Optional Color:
Black, Colorful, Gold, Silver
Quantity:
1 set
Transition:
1cm=10mm=0.39inch
No retail package. :
Please allow 1-3cm error due to manual measurement. pls make sure you do not mind before you bid. :
Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. Thank you! :
Package includes:
1set(2pcs) x Replacement Clipper Blade(other accessories demo in the picture is not included.) :

Подобро ви се допаѓа