.

.

Искрено Ретро - Премија Се Зголеми Кварц Се Соочуваат Со Ролери

Искрено Ретро - Премија Се Зголеми Кварц Се Соочуваат Со Ролери

DEN 960.00
Достапност
Залиха

Розата Кварц Се Соочуваат Со Ролери Е Оди-Убавина Алатка За Промовирање На Лимфна Дренажа & Олеснување Напната Мускулите На Лицето, Како Што Глајд Модели Без Никаков Напор На Кожата.Ја Зголемува Циркулацијата, Го Стимулира Мускулите На Лицето, & Помага Да Се Дистрибуираат Производи За Нега На Кожата Подлабоко Во Кожата, Оставајќи Го Ви Со Мазна, Блескав Тен.Направени Се Зголеми Со Кварц Извори Од Бразил.Спарени Со Месинг Хардвер Во Розово Злато, Кој Носи Своите Убави И Природни Варијации.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа