.

.

ZALAVER Спорт Бендови Компатибилен со Fitbit Обратно/Обратно 2 / Обратно Лајт, Меки Силиконски Водоотпорен Дише Рака на Замена на Воздух Дупки Wristband за Обратно 2 Smart Watch

ZALAVER Спорт Бендови Компатибилен со Fitbit Обратно/Обратно 2 / Обратно Лајт, Меки Силиконски Водоотпорен Дише

DEN 213.12
Достапност
Залиха

[Компатибилни Модели] : Ова силикони бендови е посебно дизајниран за Fitbit Обратно, Fitbit Обратно специјално Издание, Обратно 2 и Обратно Лајт Издание Smartwach (Tracker не се вклучени). [Уникатен Дизајн] : Ова fitbit обратно силикони бенд е најновиот во дизајн, со тока за одобрување, што го прави многу стабилна во текот носат и ќе да не падне лесно.Исто така тока направени од не ' рѓосувачки челик, кој прави тока затворање отпорни на корозија. [Премиум Квалитет] : бендови се направени од премија на силиконски и флексибилни еластомер.Издржливи и меки силиконски материјал низ вашиот зглоб, ја подобрува струење и утеха, која може да ја спречи на кожата од иритација и да ви донесе удобно носење искуство. [Две Прилагодливи Големина & Мулти-Боја] : Мала Големина одговара на 5.9"-7.6" зглоб, Голема Големина одговара 6.7"-8.6" зглоб.Многу различни бои да се избере да се создаде обратно види бенд кој е на вашиот сопствен стил. [Пријателски Услуги на Клиентите] : Можете да не контактирате, ако има било какви прашања со нашите производи.Ние ќе се потрудиме да ви ја имаат среќен шопинг искуство.ZALAVER Спорт Бендови Компатибилен со Fitbit Обратно/Обратно 2 / Обратно Лајт, Меки Силиконски Водоотпорен Дише Рака на Замена на Воздух Дупки Wristband за Жените и Мажите.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа