.

.

1999-00 Горната Палуба Златни Резерви Службен Хокеј NHL Картичка #338 Џоел Prpic РК Дебитант Картичка Boston Bruins

1999-00 Горната Палуба Златни Резерви Службен Хокеј NHL Картичка 338 Џоел Prpic РК Дебитант Картичка Boston Bruins

DEN 47.76
Достапност
Залиха

Boston Bruins.Џоел Prpic.Имаме неверојатна колекција во текот 750,000 картички.Брзо превозот за сите нарачки, дури и меѓународни налози.Брзо Прифатлива Превозот. 1999-00 Горната Палуба Златни Резерви Службен Хокеј NHL Картичка #338 Џоел Prpic РК Дебитант Картичка Boston Bruins.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа