.

.

250pcs М2 Хексадецимален Штекер Завртки Гром Со Хексадецимален Завртки Асортиман Комплет А2 Нерѓосувачки Челик со Завртки, Навртки за Дома и Office Пакет(Тип Б: тркалезна

250pcs М2 Хексадецимален Штекер Завртки Гром Со Хексадецимален Завртки Асортиман Комплет А2 Нерѓосувачки Челик

DEN 196.56
Достапност
Залиха

【Premiun Материјал】Оваа завртката е направен на А2 нерѓосувачки челик материјал, А2 нерѓосувачки челик материјал дава сила и нуди добра отпорност на корозија во многу средини. 【Одговара за】Идеален за употреба во ограничени области каде главата треба да биде рамна или под површината. 【Апликација Прилики】Одредување компонента, индустриски и изградба сврзувачки елементи. 【Лесен за Употреба】Шест заеднички големини и три изборни видови за генерална употреба. 【Широко се Користи】се Користи широко во домот и канцеларијата на апаратот, комуникациска опрема, брод собранието и други машини за индустријата.Опис : Овие завртки и навртки се направени на А2 нерѓосувачки челик, која е отпорна на ' рѓа и корозија.Постојат многу должина во еден сет кој може да се најчесто се користи во дом и канцеларија апарат, машинерија, мебел, поправка и DIY пронајдоци.Карактеристики : Идеален за употреба во ограничени области каде главата треба да биде рамна или под површината.Одредување компонента, индустриски и изградба сврзувачки елементи.Шест заеднички големини и три изборни видови за генерална употреба.Користи широко во домот и канцеларијата на апаратот, комуникациска опрема, брод собранието и други машини за индустријата.Карактеристики : Материјал : А2 нерѓосувачки челик Тип(опционално) : A : Капа на глава Б : Копчето главата В : Рамна глава Големина и Количина : Завртки : М2 x 4mm 25pcs М2 x 6mm 25pcs М2 х 8мм 25pcs М2 x 10мм 25pcs М2 x 12mm 25pcs М2 x 16mm 25pcs М2 Ореви 100pcs Пакетот Вклучува : 150pcs x Завртки 100pcs x Ореви Забелешка : 1. Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање. 2. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа