.

.

DaZhan Plug Куки, Лепило Куки, Пластични Ѕид Куки Водоотпорен и Oilproof Куки за Приклучоци Четка за заби Дома Бања, Кујна Бела 4Pcs/Set

DaZhan Plug Куки, Лепило Куки, Пластични Ѕид Куки Водоотпорен и Oilproof Куки за Приклучоци Четка за заби Дома

DEN 160.32
Достапност
Залиха

Направени со ABS, нема рѓа, трајни, рачно Полирање, Модерен стил Интегрирани во домот.Лесна лепење, ноктите за слободни и дупка-бесплатно, лесно суспензија по тестирање, кука се вчита помалку од 2kg.Не се потребни алатки,ѕид закачалки без нокти, Лесно да се чисти и да ја наместите без површината штета, Само тргни исклучите покрие со почеток од филмот , а потоа да се стави на јадицата на мазна површина,ги Отстранува чисто и Лесно да се однесуваат и да ги отстраните.Важечки за сите видови на приклучоци.Овие Лепило носители не се погодни само за Телефонски кабли, компјутерски жици, и четка за заби закачалката во бањата, но исто така и за кујна употреба, ориз, cookers, врела kettles.Answer : ___________________________ Note : 1. Кога постои масло, вода, маснотии и восок на лепило површината, не држи, го користите по бришејќи; 2. Не користите на високи температури над 80 степени; 3. Не прекумерна тежина или се откажам опасни кревка членовите; 4. Ако прашина стапови лошо, чисти и удар сува тоа да го врати својот stickiness.Издржлива Пластика Лепило Куки за Приклучоци Четка за заби, Plug Куки Силно Лепило Закачалки Вежба-Слободен Иновативни Штекер Носители Ѕид Монтирани Тешки Hooks Strong лепило, силна носивоста.Многу лесно да се инсталира : Нема алатки или хардвер потребни!Не-означување лепило : без удирање, лесно виси.Боја : Сина,Розова,Небото Сино,Бело. (По боја во една мала пластична кеса)Како да го инсталирате : 1. Пред инсталирање на лепило кука, ве молиме проверете дали површината е чиста, сува, без прашина и масло, и избришете ја сува прво.2. Отстрани транспарентна фолија на задната страна на кука.3. Ставете на било каква мазна површина и притиснете тоа цврсто да се отстранат сите меурчиња.4. Препорачливо е тука да оставите 24 часа пред виси секој предмет да се обезбеди дека производот е фирма и фиксно.Убав квалитет ,Ние веруваме дека ќе ви се допадне кога ќе примите ityou ќе бидете изненадени дека производот е поубав отколку на сликата.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа