.

.

300pcs М3 Црна Легиран Челик Хексадецимален Штекер Завртки Ореви за Миење Асортиман Полнење (Set C Рамна Глава)

300pcs М3 Црна Легиран Челик Хексадецимален Штекер Завртки Ореви за Миење Асортиман Полнење (Set C Рамна Глава)

DEN 302.16
Достапност
Залиха

Висок квалитет на легиран челик материјал.Шест заеднички големини и три изборни видови се сретнат разни потреби.Животна средина-пријателски, нема загадувањето, висока цврстина.Одредување компонента, индустриски и изградба сврзувачки елементи.Широко се користи во дом и канцеларија апарат, комуникациска опрема, брод собранието и други машини за индустријата.Овие завртки и навртки се направени од легиран челик.Постојат многу должина во еден сет кој може да се најчесто се користи во дом и канцеларија апарат, машинерија, мебел, поправка и DIY пронајдоци.Карактеристики : Материјал : Алуминиум челик Тип(опционално) : A : Капа на глава Б : Копчето главата В : Рамна глава Големина и Количина : Завртки : M3 * 4 25 PCS M3 * 5 25 PCS M3 * 6 25 PCS M3 * 8 25 PCS M3 * 10 25 PCS M3 * 12 25 PCS М3 Ореви 50 PCS М3 Рамни Подлошки 50 PCS М3 Пролет Подлошки 50 PCS Пакетот Вклучува : 150pcs x Завртки 50pcs x Ореви 100pcs x Подлошки Забелешка : 1. Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање. 2. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа