.

.

600pcs Мали Завртки Гром Ореви Асортиман Комплет,12 Видови од Нерѓосувачки Челик М1 М1.2 М1.4 М1.6 Завртки со Ореви Организатор Кутија,за Поправка на Часовници Glassess

600pcs Мали Завртки Гром Ореви Асортиман Комплет,12 Видови од Нерѓосувачки Челик М1 М1.2 М1.4 М1.6 Завртки со Ореви

DEN 647.76
Достапност
Залиха

Материјал : Изработени од нерѓосувачки челик материјал, дава сила и нуди добра отпорност на корозија во многу средини, овие мали завртка ореви се трајни производи за долго време се користи.Асортиман : 12 видови на мали завртки и навртки асортиман комплет, М1 М1.2 М1.4 М1.6 е на располагање.Вкупно 600 компјутери и можете да ги користите за доста долго време.Лесно за чување : Добро асортиман на завртки.Кутија дизајн е убаво и лесно да се земе правото завртка надвор.Добро спакувани и избрани во кутија, не мора да се грижите за оштетување или пореметување.Широко апликација : Одлична за многу usages, совршен за поправка на часовници, очила, електроника или нешто друго поправка која се бара мала завртки.Услуга : Доколку имате проблем со вашиот производ, можете да добиете поврат или замена.Ние сме благодарни за можноста да научат од вашето искуство, и ние ќе го направи тоа подобро.Опис : Овој комплет вклучува 12 видови на мали завртки и навртки за часовници, очила, електроника или нешто друго поправка која се бара мала завртки.Постојат вкупно 600 компјутери и добро спакувани и избрани во пластична кутија, кој е многу удобен за вас да се извади завртки ви треба.Карактеристики : Материјал : не 'Рѓосувачки челик Кутија Големина : 8 x 1cm / 3.15 x 0.39" Тежина : 64g(прибл.) Содржина : М1.2nut 50pcs М1.4nut 50pcs M1*3.6 50 PCS М1.2*3.6 50 PCS М1.4*2.4 50 PCS М1.4*2.6 50 PCS М1.4*2.8 50 PCS М1.4*3.0 50 PCS М1.4*4.0 50 PCS М1.4*4.5 50 PCS М1.4*1.6 50 PCS М1.6*4.5 50 PCS Пакетот Вклучува : 1 Кутија x Завртки Ореви Асортиман Kit(600pcs) Забелешка : 1. Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање. 2. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа