.

.

Emoly Наменета за iPhone XR Случај Јасно, како во Случајот со 360 Rotatable Прстен Потпирачот Магнетни Ментално Автомобил Планината Транспарентен Мека TPU Случај за iPhone XR (6.1 инчи

Emoly Наменета за iPhone XR Случај Јасно, како во Случајот со 360 Rotatable Прстен Потпирачот Магнетни Ментално

DEN 239.76
Достапност
Залиха

Ултра тенок дизајн - специјално дизајниран за i Phone XR Случај, Овој случај не е компатибилен со безжично полнење, ве молиме да го отстраните случај пред безжично полнење.Магнетни Автомобил Планината - Компатибилен со автомобил планината носител(не се вклучени), здрав, директна адсорпција и многу удобен.Надградба прстен носителот - 360 степени ротирачки и изгледа модата, тоа исто така може да биде потпирачот и дозволи за оптимално гледање позиција.Мека грижа - Премија TPU материјал нуди одлична шок-адсорпција и може да се заштити вашиот телефон добро.Покрај тоа, тенок случај се чувствува мека и тоа обезбедува сигурна потпора.Квалитет - 30 дена квалитет , Ако добиете проблеми со квалитетот со оваа i Phone XR Случај, ве молиме контактирајте со нас Во прв пат.Ние ќе ви испратиме нов i Phone XR Случај или целосно враќање на средствата.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа