.

.

Чи Безжична Автомобил Полнач Планината - Автоматско Стегање, 10W Брзо Полнење, Воздухот се Пропустливи Моторните Мобилен Телефон Држач за Автомобил Компатибилен со

Чи Безжична Автомобил Полнач Планината - Автоматско Стегање, 10W Брзо Полнење, Воздухот се Пропустливи Моторните

DEN 936.00
Достапност
Залиха

Samsung S7 / S7 Edge / S8 / S8 + NOKIA Lumia 820 / 830 / 920 / 930 / 1020 / 1050 / 1520 Google Nexus 4 / 5 / 6 LG G2 / G3 / G10 и повеќе<<Повеќе за Безбедност за Заштита на Сеф бесплатно-висока температура заштита, во текот напон заштита од електромагнетно поле заштита, во текот на моќ заштита, кратки-коло заштита, над-испуштање заштита, над-полнење заштита, во текот тековната заштита <<Карактеристики : Прилагодлив оружје одговара за 4-6. 【ЛЕСНО ДА го ИНСТАЛИРАТЕ, ЦЕЛОСНА АВТОМАТСКА ПОЛНЕЊЕ】 Iphone за во автомобил полнач супер лесно да се инсталира, флексибилни automatical клип цврсто поправки воздух места, на вашиот мобилен телефон ќе биде заклучена со попушта со една рака, автомобил безжичен полнач стеги ќе наплаќаат автоматски, компатибилен со i Phone XR/XS/XS MAX/X/8/8 Плус/11/11 Pro/11 Про Max/SE, Samsung Галакси и повеќе.Iphone за во автомобил полнач обезбеди непрекинато напојување на нерамни патишта, не се плаши од повреда на мобилни телефони.BORND високо-квалитетни 10w безжична автомобил полнач, поддржува QI стандардот вграден безжичен полнење на мобилен телефон. 【ШИРОКА ПРИМЕНА И ЛЕСНО ДА се НОСАТ】Внатрешни работи триаголник структура на автомобил полнач за телефон е надграден со цврсто стегнете мобилни телефони и поддршка на мобилни телефони со QI стандардот вграден безжичен полнење, безбедно полнење, мулти-функција на заштита, прекрасен изглед дизајн, лесно да се носат.【ВИСОК КВАЛИТЕТ, ЦВРСТО ДРЖЕТЕ】 Брз безжичен полнач изградена-во високо-квалитетни интелигентни идентификација чип, одговорно, безжични автомобил полнач планината, без поставување и автоматски да внесете безжичниот брзо полнење на владата, дури и ако патот е ужасно, тоа не се тресат, се судрат горе и долу, лево и десно, напред и назад, заклучување на паметен телефон цврсто.4 инчен екран паметен телефон,кој поддршка на безжични полнење функција.Безжично полнење во автомобил планината изградена-во интелигентни идентификација чип, без поставување на автоматски да внесете брзо полнење на владата. 【НИЕ ВИ ПОСЛУЖИ】Ако имате било какви сомнежи и грижи, ние ќе ви одговориме во пријателски и обезбедување на соодветни решенија во рок од 24 часа.4" автоматски.67 A Излезна Моќност : Макс 10 W Полнење Ефикасност : ≥75% Материјал : ABS<<Работат Директно Модели : i Phone 8 / 8plus / x Samsung Галакси Note5 / Note7 / Note8 S7 / S7 Edge / S6 / S6 Edge / S6 Работ +.4" мобилен телефон со една рака, мобилен телефон автомобил полначи обезбеди непрекинато напојување на нерамни патишта, мулти-функција на заштита, без оштетување на мобилен телефон, практично користење, безбедно и лесно да се носат.0 инчен ~ 6.Флексибилни и автоматско прилагодување автомобил телефон планината конектор може да се олабави и да ја поправите 4.<< Спецификации : Тип : Брз 10 W ЧИ Безжична Држачи за Полнење во Боја : Бела Квалитет, Сертификација : Ro HS, CE, Одговара препораките на FCC за : 4.4 инчен Мобилни Телефони Со Безжично Полнење Функција Инсталација : Воздух Пропустливи Планината / Воздух Излезот Планината Моќ интерфејс : Micro USB Кабел USB Кабел Должина : 100cm Ротација : 360° Влезен Напон : 5 V/2 A & 9 V/1.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа