.

.

Памук на Лицето Чистење Влошки, 100Pcs/Кутија Расположливиот Шминка Памук Влошки Влошки, Сува И Влажна Двојна Употреба Памук Плоштади Шипинка на Лицето се Брише За Ко?

Памук на Лицето Чистење Влошки, 100Pcs/Кутија Расположливиот Шминка Памук Влошки Влошки, Сува И Влажна Двојна Употреба

DEN 165.36
Достапност
Залиха

Солза-отпорни : Направен од висок квалитет на памук, не е лесно да се солза или да ја напуштат остаток на памук на лицето.Голема големина и lint-слободен дизајн се совршени за чистење на лицето и телото и примена на лосиони, тонери, лекови, или масла за кожа.Солза-отпорни и не се распадне.Не остава траги на lint влакна позади на вашата кожа.За нега на Вашата Кожа : Природно за нега на вашата кожа, без стимулација и мека на допир.Лицето чистење влошки одлична за отстранување шминка за нега на кожата производи.Два пати како ефикасно, така што се користи половина на нега на кожата производ како што нормално би.Направи вашата нега на кожата трае подолго.Создавање на висок квалитет шминка започнува тука.Сува и Влажна со Двојна употреба : ги Задоволи вашите различни шминка барања.Им помогне да направат нивниот шминка на лак отстранување полесно со најдобрите памук влошки во собата, се нуди како внимателен подарок!Покажете ја вашата нега со врвен козметички памук влошки сет!Им помогне да направат нивниот шминка на лак отстранување полесно со најдобрите памук влошки во собата, се нуди како внимателен подарок!.Добра Апсорпција на Вода : Памук на лицето чистење влошки можат да помогнат вашата кожа целосно да се апсорбира влага и да ги зачувате лосион.На памук на лицето чистење влошки е издржлива, силна текстура површината идеален за отстранување на шминка и лак.Голем kinki идеја!Возбудата професионална козметик или некој близок дома убавина ентузијаст со прекрасен подарок!.Повеќекратна употреба : Погоден за вашето секојдневно чистење.Тоа може да се користи за да се шминка, отстранување шминка, дали лицето чистење и така натаму.Погоден за примена на тонер, или тоа може да се користи и како маска на лицето лист по тоа се натопени со тонер или серум на вашиот избор.Никогаш не се грижите за нерамна апликација.Почетници можат лесно да се контролира.На памук шминка влошки може да ви помогне во отстранување на шминка, мека и свиленкаста текстура се грижи за вашата кожа.Тоа има голема вода заклучување ефект, помага кожата целосно да се апсорбира.Тој е направен од висок квалитет на природен памук, нема да им наштети на вашата кожа, не е лесно да се солза.Спецификација : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : Шминка Памук Pads Material : Памук Објект Тежина : Околу. 29g / 1oz Quantity : 100 Pcs Package листа : 1 Кутија на 100 Pcs Памук Влошки.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа