.

.

Hilitand Дигитални Камери, Лесни Преносни со Lanyard Деца Камери, Роденденски подарок за денот на Благодарноста Божиќ Деца(Сина)

Hilitand Дигитални Камери, Лесни Преносни со Lanyard Деца Камери, Роденденски подарок за денот на Благодарноста

DEN 750.96
Достапност
Залиха

Опремен со трајни lanyard.Децата можат да се откажам минијатурна камера околу својот врат без да се грижиш за камерата паѓање или губење на тоа.Камерата е добар придружник за вашето дете секојдневниот живот или одмор патувања.Децата на камерата поддржува повеќе јазици.Ова е најдобриот ден на Благодарноста/Божиќ/роденденски подарок за децата.Децата камери се изработени од еколошки материјали, кои се издржливи и безбедни за мал и лесен деца, лесно да се носат.Вграден 600m Ah батерија може да се направи фотографија или видео време до 2 часа.Поврзете со компјутер преку USB кабел за префрлување на фотографии/видео записи или да наплатат децата камери.Децата камери има многу функции, вклучувајќи 12 MP фото, видео снимање, репродукција, одложен слика, континуирано снимање, итн.Децата може да се изберат различни сцени и фото рамки пред преземање на слики.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа