.

.

YUEHAN 2 ПАРЧИЊА Биотин Задебелување на Хербални серум, Екстра биотин Билни серум,Ѓумбир Раст на Косата серум Суштината на Нафта за Сите Видови Коса

YUEHAN 2 ПАРЧИЊА Биотин Задебелување на Хербални серум, Екстра биотин Билни серум,Ѓумбир Раст на Косата серум Суштината

DEN 956.16
Достапност
Залиха

Бидете сигурни дека главата е чиста и сува 2. Се должи на разликата во осветлувањето и поставки на екранот, бојата на производот може да биде малку поинаков од сликата. Нежно растение екстракт, не-мрсна, безбедни и здрави, безопасни за човечкото тело.ЃУМБИРОТ РАСТ на КОСАТА СЕРУМ : Уникатен дизајн, лесен за употреба, растењето на косата суштина не само да може ефективно да промовира раст на косата, поправка на оштетена коса, и го негуваат и активни фоликулите на косата.Биотин задебелување на хербални серум, екстра биотин билни серум,Ѓумбир раст на косата серум суштината на нафта за сите типови коса Материјал : етерично масло + висок квалитет се извлече Боја : како што е прикажано Тежина : околу 40g Нето содржина : 20ml опише : 1.LAVDIK КОСА СЕРУМ ЗА РАСТ на КОСАТА : Овој производ користи високо-квалитетни џинџер екстракт, женшен екстракт, цвет корен, грозје семе масло, глицерин и други природни билни состојки внимателно да се комбинираат за да формираат најголем дел нежна, но ефикасна раст на косата течност. Масажа на скалпот за околу 1 минута 5.Тоа, исто така, moisturizes на косата, правејќи ја сјајна, свиленкаста и мека.Ние и ветуваме да им даде на клиенти 100% задоволителна услуга. Ве молиме овозможи мала големина разлики поради различни рачни мерења.БРЗ РАСТ на КОСАТА СУШТИНАТА МАСЛО од ЃУМБИР РАСТ на КОСАТА СЕРУМ : Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи, ве молиме да ни испратите е-маил и ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.Погоден за сите фризури. Стави 1ml во pipette 3.Тоа може да се чистат косата, да го промовира регенерација на клетките и рамнотежа лачење на себум. Рок на траење : 2 години, по отворањето на ззп, обидете се да го користите до во рок од 4 месеци. Сушете природно (околу 2 минути) пакетот вклучува : 2 *на Косата Расте Суштината Мерки на претпазливост : 1.Ја храни косата, длабоко поправки фоликулите на Косата.ЕКСТРА БИОТИН БИЛНИ СЕРУМ ЗА РАСТ на КОСАТА : Сеопфатна функција, може да се зајакне и да се заштити коса, се направи косата посилна, подебели, подолготраен, враќање на виталноста на косата, да го активирате прикриен фоликул микроб ткиво на скалпот, направи косата расте природно и да им помогне ефективно раст И храни коренот на косата.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа