.

.

Framendino, Pack 2 за да го Заклучите Екранот Држачот за на доградба на Акрилни Нокти Шминка Уметничка Четка Стои Пластични Вертикална Рек Организаторот за Дома Училиште з

Framendino, Pack 2 за да го Заклучите Екранот Држачот за на доградба на Акрилни Нокти Шминка Уметничка Четка Стои

DEN 575.76
Достапност
Залиха

ГОЛЕМИНА На акрилик пенкало на екранот носителот се прибл.6.89*2.36*2.95 во.ЗДРАВ МАТЕРИЈАЛ-На акрилик пенкало на екранот носителот се направени од цврсти пластични материјали.ПАКЕТОТ СОДРЖИ-пакетот доаѓа со 2 парчиња акрилик пенкало на екранот држачот.Мулти-функционални пен носителот може да се одржи 6 пенкала во исто време, која е погодна за различни прилики, како што е дом, канцеларија и училиште.Голема за да се прикаже пенкала, шминка четки, сликарски четки, уметност четки, знаци dotting алатки, Calligraphy пенкала,итн.Белешки : дозволете малку грешка на големината поради прирачник за мерење.Бидејќи на осветлување и поставки на екранот, ве молиме имајте на ум не може да биде благо боја разликата помеѓу сликите и вистинскиот производ.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа