.

.

6-Pack Компатибилен со Garmin Лили Види Бендови Дами Мода Силикони Рака Жените Спорт Фитнес Wristband за Garmin Лили Smartwatch

6-Pack Компатибилен со Garmin Лили Види Бендови Дами Мода Силикони Рака Жените Спорт Фитнес Wristband за Garmin

DEN 3599.76
Достапност
Залиха

【Совршен компатибилност】 : замена на рака специјално дизајнирани за Garmin Лили часовници.Со алатки, лесно да го инсталирате/remove. 【Медицински Одделение Силиконски】 : Направен од медицински висок квалитет со силиконска гума, кој е кожата-пријателски, еколошки и sweatproof.Мека и мазна, тоа ќе биде многу удобен за носење. 【Персоналните Носат】 : Оваа рака е светла и стилски, вклучувајќи голем број на различни бои пакување, може да биде персонализирана и да го истакнете вашиот уникатен стил, на луѓето и им даваат доверба и атрактивност. 【Прилагодлива Големина】 : Одговара за врвка за околу 5.5~8.7 инч.Двете алатки кои ќе се користат за да се отстрани завртки за да го замените watchband повеќе лесно, и алатки не се оштети машината, што подобро ги штити види. 【Гаранција】 : 12 месеци гаранција.Сите бендови биле подложени на строга квалитетот на тестирање.Сите квалитет на прашања поврзани се 100% замени или вратени.Спецификација : 1. Нерѓосувачки челик 316 метал тока е повеќе текстура. 2. Медицински одделение силиконски материјал, не-алергиски и повеќе еколошки. 3. Тоа е полесно да се отстрани завртки и вратете го на рака со испорака алатка, и алатка нож не ја оштетува машина, која подобро ја штити види.Пакување количество:5 Вклучуваат Бои : сина, зелена, полноќ сина, песок, сива, крем жолта, розова.

Параметрите на стоката

1. The stainless steel 316 metal buckle is more textured. :
2. Medical grade silicone material, non-allergic and more environmentally friendly. :
3. It is easier to remove the screws and replace the strap with the delivery tool, and the tool knife does not damage the machine, which better protects the watch. :
Packing quantity:5 :
Include Colors:
blue, green, midnight blue, sand gray, cream yellow, pink

Подобро ви се допаѓа