.

.

Топла и Ладна Двојно Глави Чекан Масажа Инструмент, Обраснат на лице СПА Анти-Навремено Кожата се Стегне Укинување и Намалување на Порите Убавина Massager Уред

Топла и Ладна Двојно Глави Чекан Масажа Инструмент, Обраснат на лице СПА Анти-Навремено Кожата се Стегне Укинување

DEN 1569.36
Достапност
Залиха

ТОПЛА МАСАЖА : нуди пријатно чувство кога се движат полека на лицето под топла режим,може да ја активирате клетки темелно, да се подобри целокупното текстура на кожата,да се забрза кожата да ги апсорбира исхрана.ЛАДНО РАМНОТЕЖА МАСАЖА : затегнување на кожата, лицето кревање, пора намалување и елиминирање на око торби и темни кругови,така што кожата е мека, нежна и бела,се комбинираат сина функција нега може да ги реши проблемите со кожата, намалување на маснотии лачење,се елиминира пигмент врнежи.БЕЗБЕДНИ И СИГУРНИ ЗА КОРИСТЕЊЕ : посебен ладно жешко порака глави донесе различен третман ефект,прилагодлив високо и ниско ниво, за што по својата убавина треба,работното време и температура може да биде прикажана на екранот одделно според начини можете да изберете.Лесен за ракување и погодно за секојдневна нега на кожата.ВЕНТИЛАЦИЈА ДИЗАЈН : му помага на топлината и да се избегне горење,опремени со прав адаптер која е изградена-во EMI филтер обезбедува над-струја, во текот-напон и заштита од преоптоварување.УСЛУГА ВЕТУВАЊЕ : ние сме апсолутно сигурни дека ќе не жалам купувањето,100% загарантирано!Имате цела година да се вратите вашиот лицето кревање massager ако не ги исполни вашите очекувања!.Предмет Тип : Топла, Ладна Убавина, Нега на Кожата Машина Ефект : ја Активирате клетки темелно, да се подобри целокупното текстура на кожата, кожата стега, лифтинг на лицето, пора намалување, елиминирање на око торби и темни кругови, навремено отстранување.Затоплување Масажа : Користење на 40℃ постојана температура на дијастолниот пора, промовирање на крвта на циркулацијата, забрзување на апсорпцијата на исхрана, забрзување на метаболизмот, го елиминира токсините, елиминирање на око торби и темни очи кругови, навремено отстранување.Ладење Масажа : Користењето на 5℃ постојана температура за да се намали порите, ја заклучите во вода на кожата, подобрување на колаген влакна, лифт еластичноста на кожата, мазна навремено Спецификации : Материјал : ABS Режим : Топла/Ладна масажа Температура : Топла Терапија : 3-8℃ Ладна Терапија : 35-55℃ на Мерењето : 1-20 минути Текст : 110-240 V, 1.5 А, 50-60 Hz Факултативна Приклучоци : НИ Plug Боја : Бела Точка Големина : Прибл. 19.5 * 6 * 8.5 cm / 7.68 * 2.4 * 3.35 инчен Пакет Тежина : Околу. 849-851g Предмет Тип : Топла, Ладна Убавина Машина Ефект : ја Активирате клетки темелно, да се подобри целокупното текстура на кожата, кожата стега, лифтинг на лицето, пора намалување, елиминирање на око торби и темни кругови, навремено отстранување.Пакет содржи : 1 x Главниот Уред 1 x Адаптер 1 x англиски јазик Прирачник Забелешка : 1. Не допирајте топлина/студ детектор избегнување на горење. 2. Не се мијат со вода.За нега на Топла и Ладна Мраз Оган Чекан, Затегнување на Кожата на Лицето Кревање Навремено Отстранување и Shriking Порите Убавина Уред.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа