.

.

Памук Влошки, Памук Избрише Памук Мека Добра Апсорпција на Вода за Секојдневно Чистење за Отстранување Шминка(150 парчиња на сендвич памук)

Памук Влошки, Памук Избрише Памук Мека Добра Апсорпција на Вода за Секојдневно Чистење за Отстранување Шминка(150

DEN 182.16
Достапност
Залиха

Природни состојки за нега на вашата кожа, без стимулација и мека на допир.Направени од високо квалитетни памук, не е лесно да се солза или да ја напуштат остаток на памук на лицето.Повеќе намени, погодно за вашата дневна чистење.Тоа може да се користи за да се шминка, отстранување шминка, дали лицето чистење и така натаму.Добра апсорпција на вода, може да помогне на вашата кожа целосно да се апсорбира влага и да ги зачувате лосион.Сува и влажна со двојна употреба, да ги задоволат вашите различни шминка и чистење барања.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа