.

.

Grey990 3Pcs Фризерски Боја Крем Whisk Пластични Салон Берберот Боја на Косата Миксер Берберот Stirrer Алатки Преносни Случаен Боја-3pcs

Grey990 3Pcs Фризерски Боја Крем Whisk Пластични Салон Берберот Боја на Косата Миксер Берберот Stirrer Алатки Преносни

DEN 89.76
Достапност
Залиха

Направени од високо-квалитетни пластични материјали, удобно рака и издржливи.Должина : 18cm / 7.09 инчи (прибл.) Ширина : 2.3 см / 0.91 инчи (за).Издржливост, флексибилност и максимална ефикасност.На фризер оди брзо, удобно и лесно се меша и поттикнува.Секогаш одржување на мазна површина и совршена комбинација.Спецификации : Да брзо, удобно, мешање & мешање без никаков напор.Мазна површина & совршена комбинација цело време.Точка Име : Hairdresssing Whisk Material : Plastic Color : Случајни Color Features : Пренослив, Професионални, Useful Length : 18cm/7.09" (Прибл.)Ширина : 2.3 см/0.91" (Прибл.)Белешки : бојата е испратена по случаен избор.Пакетот Вклучува : 1 Сет на Hairdresssing Whisks (3 Pcs)Ако имате било какви прашања, се чувствуваат слободни да не контактирате и ние може да ви даде задоволително решение.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа