.

.

AMWAN Флорални Цвет Опремени Лист Кралицата Длабок Џеб Памук, Постелнина Лист Розова Деца Девојки Кревет Душек Покрие Лесни Мека Опремени Лист Навремено Слободни Па?

AMWAN Флорални Цвет Опремени Лист Кралицата Длабок Џеб Памук, Постелнина Лист Розова Деца Девојки Кревет Душек

DEN 1012.80
Достапност
Залиха

100% Памук, ★пакет Содржи Само Еден Опремени Лист, Pillowcases Не Се Вклучени★. ♥♥♥за ПОЈАВУВАЊЕ на Прекривки Покрие Сет, побарајте ASIN B079 Q2 BXKK; ♥♥♥за ПОЈАВУВАЊЕ Стандард Pillowcases, побарајте ASIN B07 DCQ696 Y. ❀Ултра Мека 100% Памук, Постелнина Опремени Лист, одличен подарок за вашите најблиски. ❀Кралицата Големина Опремени Лист - 60" x 80", со 15 Инчи длабок џеб еластична сите околу, за да заврши вашиот душек. ❀Модерна мека опремени лист со свежо цвеќе моделот носи висок квалитет и супер удобно спиење за годината употреба. ❀Лесно Грижа - Исчезнат, дамка, се смалуваат и навремено отпорни.Машина за миење со ладна вода со слични бои.Собори сува ниска.Не кајгана. ❀Ние и ветуваме на 7x24hs услуги на клиентите.Треба да имате било какви загриженост, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас , нашиот тим ќе ви даде најдоброто решение во рамките на кратко време. ***- AMWAN 100% Памук Модерна Свежи Постелнина Опремени Лист -Супер Меки се чувствуваат, кои ви даваат најмногу удобно спиење искуство!-*** Изберете AMWAN Опремени Лист, ние може да ви обезбеди повеќе!!Ние усвојува премиум квалитет на памучна ткаенина, мека и дише, може да се користи во сите годишни времиња, во меѓувреме исчезнат, навремено и отпорни на дамки.Име на производ : Постелнина Опремени Лист Дома Група : Постелнина Set & Собирање Материјал : Премија Од 100% Памук Димензии Информации Близнак Големина 1 Опремени Лист : 39 x 75 инчи Кралицата Големина 1 Опремени Лист : 60 x 80 inches Used за : Совршен сет Постелнина за Деца, Бебиња, Години, Момчиња, Девојки, Тинејџерите, Возрасни лица и слично.Доаѓа во Твин и Кралицата големини, Одличен Подарок за вашите најблиски!ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА - 1 x Опремени Лист Само (Pillowcases НЕ се вклучени.)За AMWAN AMWAN компанија е домашен текстил компанија, тоа е регистрирана сосема професионално во правење на сите видови на Постелнина Поставува & Зборници, како што се Прекривки Покрие Сетови, Ватенка Сетови, bedspread сетови, утешителот сетови, ќебиња и така натаму, со висок квалитет со разумна цена.Добредојдовте кликнете AMWAN над насловот за да добиете повеќе избор : ).

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа