.

.

Xinantime Девојка Спојување Боја Tee Кошула, Жени Леопард Печати Секојдневен Долг Ракав Маица, Блуза Блузи Туника

Xinantime Девојка Спојување Боја Tee Кошула, Жени Леопард Печати Секојдневен Долг Ракав Маица, Блуза Блузи Туника

DEN 125.76
Достапност
Залиха

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Измијте ладно. ღღღGarment Нега : Рака / Машина за Миење Ладна Водаве молиме, изберете барем еден големина поголема. ღღღ : Тоа е направен од високо квалитетни материјали,совршен за повик,спорт,секојдневниот живот.Денот на вљубените подарок за мајка,сопруга или девојка. ღღღSimple, и Пар овој прекрасен p за лето, можете да го спарите со фармерки, шорцеви или leggings.Чисто и лабава, удобно носење. ღღღMaterial : Фланелен боксери, мека атмосфера ткаенина обезбедува сите-ден удобност и убавина. ღღღ❣❣answer : ___________________________ NOTE : Ова е Азија Големина, ве молиме изберете ДО ЕДНА или ДВЕ големина за вас.Ви благодариме!.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа