.

.

CHOUBENBEN Компатибилен со Твин Ѕвезда ClassicFlame Класичен Пламен Dura Пламен Камин Печка Грејач Инфрацрвениот Далечински Управувач 5HM9000-O560 5QI081ARA 8HM7000-C240 8QI072ARA (T-Б3)

CHOUBENBEN Компатибилен со Твин Ѕвезда ClassicFlame Класичен Пламен Dura Пламен Камин Печка Грејач Инфрацрвениот

DEN 1651.20
Достапност
Залиха

★ Компатибилен со Твин Ѕвезда Classic Flame Класичен Пламен Dura пламен Камин Печка Грејач Инфрацрвениот Далечински Управувач 5 HM9000-O560 5 QI081 ARA 8 HM7000-C240 8 QI072 ARA (T-Б3). ★ ОВА НЕ Е УНИВЕРЗАЛЕН Близнак Ѕвезда Classic Flame Dura пламен Камин Далечинска Контрола, Ако не сте сигурни за што далечински да ги ред за вашиот единица, ве молам, само нас контакт пред да нарачате. ★ Далечинскиот работи без било програмирање директно од пакетот. (T-Б3) Компатибилен со Твин Ѕвезда Classic Flame Класичен Пламен Dura пламен Камин Печка Грејач Инфрацрвениот Далечински Управувач 5 HM9000-O560 5 QI081 ARA 8 HM7000-C240 8 QI072 ARA (T-Б3).

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа