.

.

Заврши-Тоа Складирање Ремени Складирање Ремени Црна Мали

Заврши-Тоа Складирање Ремени Складирање Ремени Црна Мали

DEN 126.72
Достапност
Залиха

Голема Организирање Решение.Пакет Димензии : 1.27 H x 16.002 L x 5.334 W (сантиметри).Пакет Тежина : 0.022 килограми.Земја на Потекло : Кина.Заврши-Тоа се Тешки за Чување Ремени е лесно и професионално решение за складирање.Едноставно заврши и продавница затворен продолжување канапи, јажиња, канапи на апарати, велосипед брави и многу повеќе.Користете ги околу куќата, гаража, складирање барака или во вашиот автомобил, брод или RV.Големина на Мал држи до 50lbs.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа