.

.

LaurDIY Розова Pompom Скратува, 36

LaurDIY Розова Pompom Скратува, 36

DEN 124.08
Достапност
Залиха

36" на шарени pompom трим со 1.25" дијаметар топката.Одлично за додавање на разубавувањето на модата и дома décor проекти.Лесно да се примени користејќи ткаенина лепак или игла и конец.Додај во шорцеви, bookbags, перници, tshirts и повеќе.Сјајна 3 D заврши.Лесен за употреба писател совет.Ултра светкавиот заврши.Супер glittery покриеност.Машина перат.Супер fuzzy заврши.Додава димензија & текстура.Супер меки заврши.Совршен за светло, темно & тексас површини.Машина перат.Излупете & Стап Хартија Stencils.Излупете & Држи Големи Stencils.Излупете & Држи Мали Stencils.Излупете & Стап Мини Stencils.Винил Маскирање Stencils.Четки.Тексас Вознемирувачки Алатка.Ножици.Боја Сунѓери.Пена Chunkies.Иглички & Закрпи.Пом Пом Скратува.Железо-за Сјај Ткаенина Писма.Железо-на Ткаенина Писма.Железо-за Сјај Holographic Листови.Железо-на Фабричка Лента. 7 специјалност колекции.Боја колекции.Матрицата и боја колекции.Laur DIY занает складирање кутија.Додадете км пом пом моќта на вашиот следната DIY проект со забава пом пом намали!Со 36" на 1.25" дијаметар пом poms, ова трим е одлична за додавање embellishments на модата и дома décor проекти.Да додадете различни ткаенини површини за додаде талент.Се однесува лесно со лепило или со игла и конец.Здраво Младенците!.Јас сум Lauren, вашиот DIY-опседнат bestie кои се во врска со креативност, сјајот и да се забавувате!Проверете сите мои супер страшни DIY материјали и колекции!.XO Лорен.Лорен!.Здраво Младенците!.Јас сум Lauren, вашиот DIY-опседнат bestie кои се во врска со креативност, сјајот и да се забавувате!Проверете сите мои супер страшни DIY материјали и колекции!.XO Лорен.Лорен!.Здраво Младенците!.Јас сум Lauren, вашиот DIY-опседнат bestie кои се во врска со креативност, сјајот и да се забавувате!Проверете сите мои супер страшни DIY материјали и колекции!.XO Лорен.Лорен!.Здраво Младенците!.Јас сум Lauren, вашиот DIY-опседнат bestie кои се во врска со креативност, сјајот и да се забавувате!Проверете сите мои супер страшни DIY материјали и колекции!.XO Лорен.Лорен!.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа