.

.

ZQALOVE Деца Мини Камера Full HD 1080 Преносни Дигитални Видео Фото Камера 2 Инчен Екран Екранот на Камерата Образовни Отворено Играчки,Боја:Бела (Боја : Бела)

ZQALOVE Деца Мини Камера Full HD 1080 Преносни Дигитални Видео Фото Камера 2 Инчен Екран Екранот на Камерата Образовни

DEN 631.20
Достапност
Залиха

Точка И Пука Камери.Потрошувачка Електроника.Евтини Точка И Пука Камери.Висок Квалитет На Електроника.Точка И Пука Камери.Оптички Зум : Fixed Focus Image Стабилизација : Повеќе Слика Stabilization Special Функција : None Image Резолуција (Видео) : Full HD (1920x1080)Сензор Елемент Тип : CMOSSensor Големина (инчи) : 4/3 inches Focal Должина : 15-45 mm Mega Pixel : 10.0 - 20.0 MPModel Број : new Storage Тип : SD Card Screen Тип : HD screen Display Големина : 2" - 3"Формат на Снимање : Слика : JPEG Видео : AVILens Тип : Interchangeable Memory Картичка Тип : SD Card Sensor Тип : CMOSViewfinder Тип : Electronic Power Режим : Литиум Battery SLR Формат : Целосна Frame Weight : 101g-150g External Блиц : .No Features1 : Преносни Дигитални Camera Features2 : Преносни Camera Features3 : Деца Camera Features4 : Мини Camera Features : - Фотографирање совршен фотографии и да снимате живописни видеа.- Едноставни копчиња, супер погодно за децата да работат.- Децата лесно може да се земе интересни фотографии и да снимате видео клипови преку оваа дигитална камера.- Вградена литиум батерија со полнење преку USB кабел за лесна употреба.- Опремен со 2-инчен high-definition екранот, 1080 P видео снимање, лице за препознавање на фокус, мерењето, фото налепница.- Ултра-мини големина, погоден за децата мали раце, поставен на цртани филмови и светла боја, дизајн, е внимателен подарок за децата, е еден магичен камера која се отвора интелигенција за да се посветам на децата набљудување и да ја откриеме убавината.Карактеристики : Материјал : ABS+Silicone Photo пиксели : 4608*3456px Video пиксели : 1920*1080px Battery капацитет : 1200m Ah Display : 2.0 инчен колор display Memory картичка : max поддршка 32 GB (не се вклучени)Пакет се вклучени : 1 x Camera1 x Силикони Cover1 x Полнење Line1 x Instructions Notes : 1. Прирачник за мерење, ве молиме овозможи 1 ~ 3мм грешка,ви благодарам.2. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано во т.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа