.

.

Yinpecly 0.8Mx2.5cm Cam Тока Вратоврска Надолу Lashing Рака Полипропилен, за Движење на Товар Ремени Логорување на Отворено Багаж Црна Тон 4pcs

Yinpecly 0.8Mx2.5cm Cam Тока Вратоврска Надолу Lashing Рака Полипропилен, за Движење на Товар Ремени Логорување

DEN 182.16
Достапност
Залиха

【Ratchet Рака Големина】- Должина на : 0.8 Метри / 2.62 Ft; Width : 2.5 cm / 0.98". 【Материјал】- На товар вратоврска надолу е езера, доаѓа со cam тока; рака додава сила и издржливост. 【Предност】- Едноставна операција, лесен за употреба, не грижете се за тежината на инсталирање; Ratchet прицврстување, безбеден и сигурен. 【Лесен за употреба】- Рака со камери тока лесно може да се прилагоди за да се обезбеди товар товари на различни големини. 【Повеќенаменски】- Cam тока ремени за полнење е одлично за само-возење патување, отворено, логистика, багаж ремени, исто така, може да се користи како за на рака или тензија бенд, обврзувачки и одредување на товар, кампување, подвижни апарати.Yinpecly Cam Тока Вратоврска Надолу Lashing Strap Description : 1. Карго вратоврска надолу е езера, доаѓа со ratchet менгеме; рака додава сила и издржливост.2. Силна practicability, широк спектар на примена : Може да се широко се користи во авто-возење патување, отворено, логистика, багаж ремени, исто така, се користи како за на рака или тензија бенд, врзани мотоцикли, велосипеди, канута и други предмети.3. Едноставна операција, лесен за употреба, не грижете се за тежината на инсталирање; Ratchet прицврстување, безбеден и сигурен.Инструкции : Чекор 1 : Притиснете палецот ослободување на cam тока.Чекор 2 : се Хранат рака назад преку.Чекор 3 : Кога рака е целосно затегнато, отпуштете го копчето целосно да ја заклучите рака во место.Да се отстрани рака, притиснете палецот копчето и едноставно повлечете го на рака.Спецификации : Име на Производ : Cam Тока Вратоврска Надолу Lashing Strap Material : Polypropylene Main Боја : Black Length : 0.8 Метри / 2.62 Ft Width : 2.5 cm / 0.98"Пакет Содржина : 4 x Cam Тока Вратоврска Надолу Lashing Strap Note : 1. Користете само снопови без кршење.3. Не куп на лентата.4. Кога се користи, ве молиме бидете сигурни дека ткаенина е да не се носат или се сече со остри рабови и агли.5. Не користите снопови за да го дигате прстот.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа