.

.

Courtney е рачно изработени Пет Постелнина Руно Кафез Лагер | Повеќе Отпечатоци & Големини | среден запад | C&C | морско свинче Руно | Еж Руно | Лево | Машина Перат

Courtney е рачно изработени Пет Постелнина Руно Кафез Лагер | Повеќе Отпечатоци & Големини | среден запад | C&C

DEN 958.80
Достапност
Залиха

ОПТИМАЛНО РЕШЕНИЕ : да Добиете на вашиот комплет спремен за вашите мали домашни миленичиња со руно лагер!Лесен за употреба, мека, и snuggly, ова мека постелнината е добра опција за да ги направите вашите домашни миленичиња(s) удобно.ТОП КВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ : надворешниот 2 слоеви се направени со руно, некој издржливи сепак snuggly материјал што се создава удобна околина за вашето домашно милениче.Внатрешниот слој на кафезот облоги е посебен рециклирани тексас баласт дека е многу абсорбента и мирис на снимање, па на вашиот мал пријател нема да мора да одиме на неговата урина или да го издржи силниот мирис.МНОГУ ДИЗАЈНИ & ГОЛЕМИНИ : Доаѓа во широк спектар на отпечатоци и бои.Нашата колекција вклучува 5 различни руно лагер големини компатибилен со C&C, среден запад, како и други видови на кафези.ЛЕСЕН ЗА ЧИСТЕЊЕ : Машина мие и суши брзо, кој ви овозможува да заштедите време и секогаш да го чуваат вашето домашно милениче е кафезот чист.ЕКО-ПРИЈАТЕЛСКИ : Направени во САД користење на врвот-квалитетни материјали.На абсорбента тексас слој е 100% рециклиран, па ние може да ви помогне во заштитата на животната средина, додека помагајќи ти да се грижи за вашиот мал пријател.Овој кафез лагер е еднократно и трае со години, па вие не мора да се грижите за производство на отпад.Руно кафез облоги се совршена алтернатива за традиционалните постелнина/струготини за мали миленичиња.Овие се изработени со 3 слоеви.На врвот и на дното се со висок квалитет руно и во внатрешноста има многу абсорбента слој направен од Рециклирани Тексас.Големината : среден запад - 47"x24" 1x2 C&C - 14"x28" 2x3 C&C - 28"x42" 2x4 C&C - 28"x56" *ве Молиме имајте во предвид дека облоги ќе дојде поголеми од кафез сметка за можно намалување по перење.Зошто и вие треба да изберете Courtney е рачно изработени Пет Кревети во однос на другите конкуренти? *Само Високо Квалитетни материјали се користат! * * * * Секогаш рачно изработени во САД! *Над 4,500 продажбата на овие облоги! *Повеќе од 1,300 5-ѕвезда разгледува низ платформи јас го продаде на! *Најголемиот руно избор околу, а јас сум на располагање за прилагодено нарачки со руно не се прикажани *се Чувствуваат добро за поддршка на мал бизнис!* Ве молиме бидете сигурни да се мијат твоето лагер по добивањето да се обезбеди тоа е wicking пред употреба.Инструкции за перење : Миење на ладно или топло Користете само Мирис и боја слободни детергент не користите ткаенина омекнувач или фен листови Додадете оцет за да им помогне со мирис или да помогне во wicking Собори сува на ниска топлина или висат сува.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа