.

.

Ултра-Тенок Покритие за 5.45 Инчен Wiko Видите Лајт со Зајакот Черепот Дизајн

Ултра-Тенок Покритие за 5.45 Инчен Wiko Видите Лајт со Зајакот Черепот Дизајн

DEN 643.92
Достапност
Залиха

Екстра тенка и делумно транспарентен мека случај.Направени од TPU.Овој случај е дизајниран и направен на побарувачката во нашата работилница во Франција.Едноставен и ефикасен дизајн.Сите копчиња и функции останат достапни.Екстра-тенка транспарентен гел случај за Wiko Видите Лајт (5.45").Меко, многу тенка и заштитни случај со отпорен на гребење зајакот черепот дизајн.Оригиналниот дизајн, тоа е совршен случај да се заштити вашиот Wiko Видите Лајт (5.45 инчи) со стил.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа