.

.

1999-00 Горната Палуба Златни Резерви Службен Хокеј NHL Картичка #36 Парти Џонс Чикаго Blackhawks

1999-00 Горната Палуба Златни Резерви Службен Хокеј NHL Картичка 36 Парти Џонс Чикаго Blackhawks

DEN 47.76
Достапност
Залиха

Чикаго Blackhawks.Ty Џонс.Имаме неверојатна колекција во текот 750,000 картички.Брзо превозот за сите нарачки, дури и меѓународни налози.Брзо Прифатлива Превозот. 1999-00 Горната Палуба Златни Резерви Службен Хокеј NHL Картичка #36 Парти Џонс Чикаго Blackhawks.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа