.

.

1999-00 Горната Палуба Златни Резерви Службен Хокеј NHL Картичка #305 Кертис Јосиф Торонто Јавор Лисја КП

1999-00 Горната Палуба Златни Резерви Службен Хокеј NHL Картичка 305 Кертис Јосиф Торонто Јавор Лисја КП

DEN 47.76
Достапност
Залиха

Торонто Јавор Лисја.Кертис Јосиф.Имаме неверојатна колекција во текот 750,000 картички.Брзо превозот за сите нарачки, дури и меѓународни налози.Брзо Прифатлива Превозот. 1999-00 Горната Палуба Златни Резерви Службен Хокеј NHL Картичка #305 Кертис Јосиф Торонто Јавор Лисја CL.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа