.

.

RC0805FR-0727R4L - Фиксна 2 SMD 0805FR-0727R4 (100 Парче Многу)

RC0805FR-0727R4L - Фиксна 2 SMD 0805FR-0727R4 (100 Парче Многу)

DEN 525.60
Достапност
Залиха

0805 Керамички Surface Mount (SMD) Чип Отпорник.Фиксна Отпорник. (100 Парче Многу).Нови, никогаш не се користат во делови.Спакуван во ESD безбедно пакување.Квалитетот прегледано од индустријата професионалци.Совршен за breadboard, DIY, создателот, поправка, прототип. 0805 727 R4 1% за Општа Намена.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа