.

.

DFKEA Тревник Ролери , 30L Железо Towable Притисни Градина Вода Исполнет Косилка за Трева Ролери Возен Забавува Опрема

DFKEA Тревник Ролери , 30L Железо Towable Притисни Градина Вода Исполнет Косилка за Трева Ролери Возен Забавува

DEN 5556.24
Достапност
Залиха

Fillable градина ролери,Тревник Ролери може да се полнат со вода, Тешки, 30 L капацитет на ролери ќе не дент или ' рѓа.Трева Ролери.Може да им помогне на пакет надолу лабава нечистотија и ново пораби семе или sod за убава трева.Towable Тревник Ролери.Идеален за стабилизација на земјиште со семе на трева, итн.Исто така, може да се користи за да го израмните почвата за различни проекти.Градина Тревник Ролери.Лесно контрола подлога за рачка за заштита на раце.Прави создавање на совршен тревник дома лесно.Железо Тревник Ролери.Голем широк тапан одговара на поголем тревник и помага да се подобри ефикасноста на работата.Железо Тревник Ролери.Спецификација : Предмет Тип : Тревник Ролери Материјал : Железо : Прибл. 7100g / 250oz Пакет Листа : 1 x Тревник Ролери .

Параметрите на стоката

  :
Item Type:
Lawn Roller 
Material:
Iron
Weight:
Approx. 7100g / 250oz
Package List:
  
1 x Lawn Roller  :

Подобро ви се допаѓа