.

.

uxcell M3x20mm Алуминиум ќор-сокак со Мрежа Текстура Колона Spacer за РК Авион FPV Quadcopter CNC Златна 2 парчиња

uxcell M3x20mm Алуминиум ќор-сокак со Мрежа Текстура Колона Spacer за РК Авион FPV Quadcopter CNC Златна 2 парчиња

DEN 191.76
Достапност
Залиха

[ПАРАМЕТАР] - материјал : Алуминиум;внатрешен навој тема : M3;Вкупна Должина : 20 mm/0.79 инчен; надворешниот дијаметар : 5 mm / 0.2 инчи; боја : златна. [ФУНКЦИЈА] - Површина со мрежа текстура дизајн, лесен, силен ритам, безбеден. [КОМПАТИБИЛЕН СО] - РК Quadcopter/FPV Летало,итн. [ПРИМЕНА] - одговара за DIY модел или quadcopter одредување и поврзување. [ПАКЕТ СОДРЖИНА] - 2 x Алуминиум ќор-сокак.Алуминиум ќор-сокак може да се користи за поврзување род, влечење прачка, или на врвот на колоната, ја игра улогата на поврзување или проширување на орев.Е важен дел на DIY и Тоа е се применува на моделот.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа