.

.

F Fityle 1 комплет Професионални Коса Боја Колекции DIY Фризерски Стил Бербер Алатки Боја Четка Чешел Кејп Капа Сад за Мешање Уво Покрива Косата Клип Случај - 11Pcs

F Fityle 1 комплет Професионални Коса Боја Колекции DIY Фризерски Стил Бербер Алатки Боја Четка Чешел Кејп Капа

DEN 210.96
Достапност
Залиха

* На косата, боја и боење колекции можат да помогнат вашата коса да биде уреден, чист и лесен. * И комплет е лесен за употреба, перат и тоа е лесно да се чисти. * Комплет обезбедува доволно производи да ви донесе грижете се-слободен коса боја искуство (не коса боја во комплетот). * Комплетот вклучува 1 голем сад , 2 коса боја четки , 1 чешел, 4 коса клипови, 1 пар ракавици, 1 расположливиот туш капа, 1 расположливиот кејп, 1 миксер. * Комплетот е многу погодна за DIY, салон за убавина, фризер, дома боја, за нега на коса.Сите видови на алатки се погодни за било која фризура.Ние продаваме производи со добар квалитет и цена.Ние придаваат големо значење на секој повратни информации од клиентите.Добредојдовте да ги собереш и да се купи во нашата продавница.Опис : - комплет вклучува 1 голем сад , 2 коса боја четки , 1 чешел, 4 коса клипови, 1 пар ракавици, 1 расположливиот туш капа, 1 расположливиот кејп, 1 миксер. - Комплет обезбедува доволно производи да ви донесе грижете се-слободен коса боја искуство (не коса боја во комплетот). - Комплет е многу погодна за DIY, салон за убавина, фризер, дома боја, за нега на коса.Сите видови на алатки се погодни за било која фризура. - На косата, боја и боење колекции можат да помогнат вашата коса да биде уреден, чист и лесен. - И комплет е лесен за употреба, перат и тоа е лесно да се чисти.Спецификација : - Четка и чешел : Долго се справи со не е лесно да се одржи ,фирма griped посочи се справи со дизајниран за лесно разделба на косата. - Сад за мешање : Совршен за салон, спа, фризер, дома, DIY боење. - Косата клипови : Држете го вашиот коса безбедно, што sectioning едноставна. - Губење на кејп : Лесни, меки, водоотпорен, за еднократна употреба. - Туш капа : Лесни и разноврсна, за еднократна употреба.Големина На Табела : Големина : Прибл. 21x13.5x6cm/8.27x5.31x2.36inch Package Вклучува : 1 Парче Голем Сад 2 Парчиња Коса Боја Четки 1 Парче Comb4 Парчиња Коса Clips1 Пар Расположливиот Gloves1 Парче Расположливиот Туш Cap1 Парче Расположливиот Cape1 Парче Mixer Note : Поради светлината и на екранот разлика, објектите боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме да се разбере.Бидете сигурни дека ќе не го предвид пред да конкурираат.Ве молиме овозможи 2-3cm разлики поради прирачник за мерење.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа