.

.

YING RAY Компатибилен со Твин Ѕвезда Duraflame Електричен Камин Печка Грејач Инфрацрвениот Далечински Управувач 23EF020GRA 28EF020GRA 33EF020GRA

YING RAY Компатибилен со Твин Ѕвезда Duraflame Електричен Камин Печка Грејач Инфрацрвениот Далечински Управувач

DEN 396.00
Достапност
Залиха

★ Замена за Близнак Ѕвезда Duraflame Далечински Управувач 23 EF020 GRA 28 EF020 GRA 33 EF020 GRA. ★ ОВА НЕ Е УНИВЕРЗАЛЕН Близнак Ѕвезда Duraflame Камин Далечинска Контрола, Ако не сте сигурни за што далечински да ги ред за вашиот единица, ве молам, само нас контакт пред да нарачате. ★ ОВА НЕ Е УНИВЕРЗАЛЕН Близнак Ѕвезда Duraflame Камин Далечинска Контрола, Ако не сте сигурни за што далечински да ги ред за вашиот единица, ве молам, само нас контакт пред да нарачате. ★ Далечинскиот работи без било програмирање директно од пакетот откако ќе се стави во батерии.Замена за Близнак ѕвезда Duraflame Електричен Камин Печка Грејач Инфрацрвениот Далечински Управувач 23 EF020 GRA 28 EF020 GRA 33 EF020 GRA.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа