.

.

2018 Donruss Притиснете Доказ Сина #214 Билал Пауел NY Авиони МАК Фудбалот Картичка NM-MT

2018 Donruss Притиснете Доказ Сина 214 Билал Пауел NY Авиони МАК Фудбалот Картичка NM-MT

DEN 28.80
Достапност
Залиха

Акции Слика се прикажува.Вистински објект може да варираат.Њујорк Авиони.Билал Пауел.Над 30 Години во Sportscard Индустрија!.Повеќе Картичка Налози се во комбинација!. 2018 Donruss Притиснете Доказ Сина #214 Билал Пауел NY Авиони МАК Фудбалот Картичка NM-MT.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа