.

.

Emoly Наменета за iPhone XR Случај Јасно, како во Случајот со 360 Rotatable Прстен Потпирачот Магнетни Ментално Автомобил Планината Транспарентен Мека TPU Случај за iPhone XR (6.1 инчи

Emoly Наменета за iPhone XR Случај Јасно, како во Случајот со 360 Rotatable Прстен Потпирачот Магнетни Ментално

DEN 335.76
Достапност
Залиха

Ултра тенок дизајн - специјално дизајниран за i Phone XR Случај Овој случај не е компатибилен со безжично полнење ве молиме да го отстраните случај пред безжично полнење.Магнетни Автомобил Планината - Компатибилен со автомобил планината носител(не се вклучени) здрав директни адсорпција и многу удобен.Надградба прстен носителот - 360 степени ротирачки и изгледа модата тоа исто така може да биде потпирачот и дозволи за оптимално гледање позиција.Мека грижа - Премија TPU материјал нуди одлична шок-адсорпција и може да се заштити вашиот телефон и Покрај тоа, тенок случај се чувствува мека и тоа обезбедува сигурна потпора.Квалитет - 30 дена квалитетот ако добиете проблеми со квалитетот со оваа i Phone XR Случај, ве молиме контактирајте со нас Во прв пат Ние ќе ви испратиме нов i Phone XR Случај или целосно враќање на средствата.Употреба во Автомобил случај доаѓаат со метални додатоци кои може да бидат привлечени кон магнетни автомобил планината носителот не комплекс чекорите за инсталација директни адсорпција Една Рака Операција Undetachable прстен прстот додадете повеќе за заштита спречи пад додека сте оперативни телефон и држење чаша Мека Тенок-одговара TPU Мека TPU случај овозможува на телефонот да блесне преку неа и ја открива нејзината оригинална боја и дизајн мека трајни TPU материјал и тенок одговара дизајн донесе подобар стисок за вашиот i Phone XR Најдобро за Подарок Прекрасни Прст Прстен пристоен Дизајн и најдобар подарок за вашето семејство и пријатели Оваа i Phone XR случај компатибилен со автомобил планината носителот Топло совети Пред да се адсорпција на магнетни автомобил планината носителот ве молиме проверете вшмукување помеѓу телефонот случај и на заградата На сила на адсорпција зависи од магнетни автомобил планината.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа