.

.

guohanfsh 4Pcs Трајни Ретро Мини Симулирани Пареа Воз Поставите Повлечат Модел Деца Деца Играчка Подарок Црвена

guohanfsh 4Pcs Трајни Ретро Мини Симулирани Пареа Воз Поставите Повлечат Модел Деца Деца Играчка Подарок Црвена

DEN 455.76
Достапност
Залиха

Направени од високо квалитетен материјал, безбедно и не-токсични, од легиран воз глава се направи тоа, носат-отпорни, и издржливи.Со глава 1 и 3 вагони, децата може да се splice нив слободно, додадете интересите на децата на игра.Лесен за ракување, притиснете автомобилот назад, а потоа се олабави вашите раце, автомобилот ќе се кандидира напред, повеќе погодно.Здрави и среќни придружни растат децата.Зголемување на љубов помеѓу децата и родителите, го придружува среќно детство на децата.Спецификации : Предмет Тип : Повлечете Назад Играчка Материјал : Алуминиум, Пластика Количина : 4 Pcs Карактеристики : Издржлив, Лесен за Ракување, Шарени, Мини Големина, Пареа Воз Дизајн Големина Детали : Црвена Глава : 2.4 cm x 7.5 cm x 3.8 cm/0.94" x 2.95" x 1.50" (Прибл.) Зелена Глава : 6cm x 2.4 cm x 3cm/2.36" x 0.94" х 1.18" (Прибл.) Сина Глава : 2.4 cm x 7.2 cm x 3cm/0.94" x 2.83" х 1.18" (Прибл.) Црна Глава : 2.3 см x 7.5 cm x 3.3 cm/0.91" x 2.95" x 1.30" (Прибл.) Гас Воз : 2cm x 6cm x 2.8 cm/0.79" x 2.36" x 1.10" (Прибл.) Патнички Воз : 2cm x 7cm x 2,2 см/0.79" x 2.76" x 0.87" (Прибл.) Стоки Воз : 2cm x 6cm x 2.8 cm/0.79" x 2.36" x 1.10" (Прибл.) Моторни Воз : 2cm x 6cm 2.8 cm/0.79" x 2.36" x 1.10" (Прибл.) Белешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакетот Вклучува : 4 x Повлечат Играчки.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа