.

.

Solomo Безжична Автомобил Полнач Планината, Луксузни Авто-Стегање 7.5 W /10W Чи Брзо Полнење Автомобил Мобилен Телефон Полначот Носителот Компатибилен со iPhone Xs Max/Xr/Xs/ 8 Пл?

Solomo Безжична Автомобил Полнач Планината, Луксузни Авто-Стегање 7.5 W /10W Чи Брзо Полнење Автомобил Мобилен

DEN 590.16
Достапност
Залиха

【 Побрзо Полнење и Телефон Случај Пријателски】Max 10 W Брз Полнач за Samsung Галакси S10+/S10 E/S10/S9plus/S9/S8/S8plus/S7/S7 edge/Забелешка 5. 7.5 W Брз Полнач за i Phone XS max/XS/XR/8 Плус. 5 W за Други Чи-от уреди.За 10 W, 7.5 W брзо полнење на владата, КК 3.0 автомобил адаптер за полнење се потребни како свој извор на енергија.Нема потреба да се отстрани вашиот телефон случај (повеќето од телефонот случаи на пазарот.) додека се полни.Автомобилот носителот може да се одржи на сите телефони со широчина од 50-70mm цврсто. 【Моден Дизајн】Solomo безжична автомобил полнач го користи калено стакло панели.Оваа боја е навистина совршена боја за да одговара на вашиот автомобил и мобилен телефон, тоа го прави луѓето да се чувствуваат тоа е многу скапо.Тоа е единствен и сјајна подарок идеја за секоја прилика : Божиќ, Роденден, денот на Вљубените итн. 【Smart Автоматски Сензор】Автоматско отворање и стегање дизајн кој може да се управува со една рака и да се направи сè полесно и побезбедно.Едноставно поставете го вашиот телефон во внатрешноста на носителот стеги ќе се затвори и да се обезбеди силна, стабилна задржете.Нежен допир уреди со покажувач на копчиња,грб би брзо ослободување автоматски ќе се отвори.Кога телефонот е целосно наполнет, безжичниот автомобил полнач ќе автоматски исклучете и заштита на батеријата на вашиот телефон. 【Прилагодливи Гледање】 капитално 360-степен ротација овозможува оптимално гледање и полесно користење на функции, што е најбезбедно начин да пристапите до вашите телефони системи како што се GPS и телефонски повици. 【Квалитет Гаранција】 Solomo Авто Безжичен Полнач е состојба заверен со CE, Qi, и ROHS, Ние ви ветувам 12-месечна гаранција, исто така, обезбедува со брзо услуги на клиентите.Solomo Безжична Автомобил Полнач Планината, Луксузни Авто-Стегање 7.5 W /10 W Чи Брзо Полнење Автомобил Мобилен Телефон Полначот Носителот Компатибилен со i Phone Xs Max/Xr/Xs/ 8 Плус, Samsung Галакси S10+ /S10/S9 10 W Брзо Полнење,Усвојува високо ефикасноста на полнење надгради независни калем,Qi безжична брзо полнење овозможува до побрзо полнење од повеќето безжични автомобил конектор за монтажа на пазарот.КОМПАТИБИЛНОСТ&Гаранција : Работи со повеќето паметни телефони, без оглед на големината или форма.Безжични полнење за Чи-от и Брзо Полнење уреди само.Грижете се-бесплатен по продажба на услуги за 12 месеци.Бесплатни врати и размена услуги се гарантира ако не постои човек-направени штета.Контактирајте со нас веднаш, ако постои било каков проблем со објектот, ние се сигурни дека ќе може да се добие ги задоволи одговор.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа