.

.

kaaka Водоотпорен Barbers Салон Кејп Коса за Сечење Gown Фризер Крпа се Водат Од Страна Кејп

kaaka Водоотпорен Barbers Салон Кејп Коса за Сечење Gown Фризер Крпа се Водат Од Страна Кејп

DEN 167.76
Достапност
Залиха

Димензии : 140 x 75см/55.12 x 29.53 инчи ,На прилагодливи Кука и Јамка Затворање овозможува брз и лесен големина корекција погодна за Возрасни.Тоа е доволно голем да ги покрие целото тело да се запре оние иритирачки влакната случува долу на вратот и лепење на облека.Дизајнот на пократки кејп на грбот и лесен материјал се избегне чувството топла од време на време.Погоден за фризерски за коса, боја, перм и повеќе.Тоа мие добро и е лесно да се свитка и продавница.На кејп е совршен за коса за сечење, perming,боја,стил.Пакет се Вклучени : 1 x Коса за Сечење Gown(Случаен Боја и Radom Шема).Спецификации : Ова кејп може да се користи во коса салон или дома.На кејп се водоотпорен функција.Тоа е исто така се заштити вашите клиенти облека кога се користи во боја на косата или перм итн.Тоа е лесно да се чисти и да се постават нагоре.Тип : Коса за Сечење Gown Боја и Модел : Случајни Материјал : Водоотпорен Материјал Карактеристики : Barbers Алатки, Корисни, Трајни, Водоотпорен Големина : 140cm x 75см/55.12" x 29.53" (Прибл.) Белешки : Ние не нудиме боја и модел избор, вашата цел ќе бидат испратени во произволна боја & шема.Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакет се Вклучени : 1 x Коса за Сечење Gown(Случаен Боја и Radom Шема).

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа