.

.

САЛАДИН Индустриски Одбор за Контрола, PLC Индустриски Одбор за Контрола FX1N-14MR Програмабилни Контролер DC10-28V -Уживајте во Квалитетен Живот(Програмирање Линија)

САЛАДИН Индустриски Одбор за Контрола, PLC Индустриски Одбор за Контрола FX1N-14MR Програмабилни Контролер DC10-28V

DEN 256.80
Достапност
Залиха

Максимален капацитет : 8000 чекори; (изборен 2000 и 4000 чекори), Вие може да го зголеми брзина на download со поставување на бројот на чекори.На САЛАДИН индустриски одбор за контрола донесува увезени STM32 чип, на кој може да се програмира, симне и да се следат со користење на PLC програмирање софтвер FXGPWIN GX Инвеститорот 8.86 верзија и GX Works2. Широк напон снабдување : DC 10 V-28 V напојување, изберете FXCPU FX1 N(в) во програмски софтвер.Ова коло има положено мулти-мешање тест, кој може лесно да се справи со мешање на работилницата.На предната и задната страни имаат три анти-боја третмани.На скала дијаграм не треба да се конвертира, директно да се симнат, и директно да се симнат и да се следи како редовни САЛАДИН.Карактеристики : САЛАДИН индустриски одбор за контрола има две програмирање пристаништа, 232 програмирање порта и TTL програмирање порта (две може да се користи во исто време) може да биде флексибилно користи во различни индустриски автоматска контрола прилики, како што се металургијата, хемиската индустрија, пластика, текстил, храна, пакување, печатење, градежни материјали, дрво, централна климатизација, заштита на животната средина опрема, и еден процес за контрола на опрема.Индустриското производство линии, индустриска опрема за контрола за различни машина алатки.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Објект Име : САЛАДИН Индустриски Одбор за Контрола Максимален Капацитет : 8000 чекори; (2000 и 4000 чекори се опционални) Широк Напон Снабдување : DC10-28 V Изборен Тип : Тип : 14 MR, Тип Б : Програмски Пакет Линија Листа : 1 x САЛАДИН Индустриски Одбор за Контрола.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа