.

.

Обновливи Свежи Одржување Торба, Фрижидер Храна Складирање Слободни Ziplock Вреќа, 5 Компјутери

Обновливи Свежи Одржување Торба, Фрижидер Храна Складирање Слободни Ziplock Вреќа, 5 Компјутери

DEN 206.16
Достапност
Залиха

Safe : Високо квалитетен материјал, водат слободни, хлорид слободни.Обновливи : Овие кеси се задебелена и може да се користи стотици пати.Боја : транспарентна дизајн овозможува да брз поглед на содржината во внатрешноста.Материјал : Кесички се направени од храна одделение PEVA материјал.Answer : ___________________________ Note : Не се препорачува за топла вода и машина за миење на садови или било која машина за миење.Опис на производот : Кесички се направени од храна одделение PEVA материјал.Високо квалитетен материјал, водат слободни, хлорид слободни.Спецификација за производ : Материјал : PEVA.Пакетот Вклучува : 5*обновливи свежи одржување торба.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа