.

.

2 Парчиња Персоналните Глас Книжени Зборува Поздрав Картичка 40 Секунди Снимање Картички и да Испраќате ваши сопствени Гласовна Порака, Музички и Звучни Ефекти

2 Парчиња Персоналните Глас Книжени Зборува Поздрав Картичка 40 Секунди Снимање Картички и да Испраќате ваши сопствени

DEN 335.76
Достапност
Залиха

Пакетот вклучува : ќе добиете 2 парчиња на персоналните книжени поздрав картичка, тие се убави додатоци за секоја прилика, доволна количина за да ги задоволат вашите барања.Соодветна големина : големината на сопствен глас картичка е околу. 8.27 x 5.91 x 0.12 инчен, свитлива и преносни, кој е лесно да се носат и продавница без преземањето премногу простор.Сигурен материјал : овие секунди поздрав картички се направени на квалитет на хартија, издржливи и сигурни, можете да додадете слики или слики, снимање на вашиот сопствен глас, да се создаде персонализирана картичка, оставете примачи незаборавно меморија.Широк апликации : овие 40 секунди снимање картички се погодни за повеќето прилики, можете да им даде на овие картички за вашите пријатели, членови од семејството, љубовник, соученици и така натаму; Соодветни за Божиќ, родендени, свадби, денот на Благодарноста, Денот на Вљубените, Наставникот Ден, итн.Лесен за користење : за снимање картички може да снимате она што го сакате, вклучително и говор, музика или звучни ефекти, и може да се ре-снимете ја вашата порака онолку пати колку што сакате; Вашите снимени пораката ќе игра како картичката е отворена, примачот се изненадени за да се добие таква деликатна подарок.Убаво подароци : значаен секунди поздрав картичка за секоја прилика да се направи вашите пријатели и семејство изненадени, можете да додавате слики, draw, paint или стап да се создаде персонализирана картичка за Божиќ, родендени, свадби, денот на Благодарноста, Денот на Вљубените, Наставникот Ден, итн.Практично да се применуваат : снимањето картички може да снимате она што го сакате, вклучително и говор, музика или звучни ефекти, и може да се ре-снимете ја вашата порака онолку пати колку што сакате.Вашите снимени пораката ќе игра како картичката е отворен.Карактеристики : Материјал : хартија, Боја и дизајн : како што е прикажано на слики Пакетот вклучува : 2 x Персоналните книжени поздрав картичка Белешки : Поради прирачник за мерење, ве молиме оставете мала разлика на големината.Таму може да имаат мала боја разлики поради различни прикази.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа