.

.

EKWB EK-Квантна вртежен момент Extender Статични, FF 14, Никел

EKWB EK-Квантна вртежен момент Extender Статични, FF 14, Никел

DEN 231.84
Достапност
Залиха

Женски Женски extender монтирање.Провира : 2 x G1/4" (Женско - Женско).Тема должина : 4.5 мм.Дијаметар : 23mm.Висина : 14mm.EK-Квантна вртежен момент Extender Статични FF 14 е премиум машки навој extender interconnect со женски теми на двата краја.Тоа се користи за поврзување на две вода за ладење компоненти што и двете имаат машки G1/4 конци.Ова не е revolvable extender.Направени од никел-обложено ЦПУ машински месинг.Овие статични полнила може да биде или заострените со рака или со помош EK-Јамка Мулти Ален Копче Ален Копче 9mm (не се вклучени, се достапни за одделни купување).Технички податоци : Провира : 2 x G1/4" (Женско - Женско)Тема должина : 4.5 mm Diameter : 23mm Height : 14mm Model : 3831109825617.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа