.

.

Eclass Нов Лаптоп ПРОЦЕСОР Ладење Вентилатор за HP dv7-7240us dv7-7250us dv7-7115nr dv7-7121nr dv7-7233nr dv7-7234nr dv7-7243nr m7-1015dx m7-1078ca 682178-001 682060-001 Лаптоп Серијата НАС

Eclass Нов Лаптоп ПРОЦЕСОР Ладење Вентилатор за HP dv7-7240us dv7-7250us dv7-7115nr dv7-7121nr dv7-7233nr dv7-7234nr

DEN 231.84
Достапност
Залиха

Тип : Лаптоп ПРОЦЕСОР Вентилаторот за Ладење.Состојба : 100% Сосема Нов.Пакет : 1 x ПРОЦЕСОРОТ Вентилаторот за Ладење & 1x Therma Маснотии.Eclass Нов Лаптоп ПРОЦЕСОР Ладење Вентилатор За HP dv7-7240us dv7-7250us dv7-7115nr dv7-7121nr dv7-7233nr dv7-7234nr dv7-7243nr m7-1015dx m7-1078ca 682178-001 682060-001 Лаптоп Серијата НАС со Слободни Therma маснотии.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа