.

.

1999-00 Горната Палуба Златни Резерви Службен Хокеј NHL Картичка #298 Маркус Naslund Ванкувер Canucks

1999-00 Горната Палуба Златни Резерви Службен Хокеј NHL Картичка 298 Маркус Naslund Ванкувер Canucks

DEN 47.76
Достапност
Залиха

Ванкувер Canucks.Маркус Naslund.Имаме неверојатна колекција во текот 750,000 картички.Брзо превозот за сите нарачки, дури и меѓународни налози.Брзо Прифатлива Превозот. 1999-00 Горната Палуба Златни Резерви Службен Хокеј NHL Картичка #298 Маркус Naslund Ванкувер Canucks.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа