.

.

Мини Пикник Шпорет, BuyWeek Отворено Фах Горење Преносни Количка за Кампување Пикник Печка со Складирање Торба

Мини Пикник Шпорет, BuyWeek Отворено Фах Горење Преносни Количка за Кампување Пикник Печка со Складирање Торба

DEN 294.96
Достапност
Залиха

【Одличен квалитет】Направени од високо-квалитетни материјали, материјали се изработени од титаниум алуминиумски за ултра-лесни. 【Прилагодливи агол】На прилагодливи агол контрола вентил може точно да се прилагоди на мали огнена моќ. 【Лесно да се носат】торба е преполна и може да биде погодно обесени околу половината за лесно носење. 【Одлично функционира】На трапезоидна шпоретот дизајн обезбедува повеќе дури и огнена моќ и ги задоволува потребите на професионалци и отворено ентузијасти. 【Делокруг на примена】Тоа е лесна за употреба и погодна за активности на отворено како на сл.Спецификации : Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : Легура Ti Големина : прибл. 11cm / 4.3 во огнена моќ : 4000 W Гориво Тип : Isobutane Мешавина Пакет листа : 1 * Пикник Печка 1 * Интерфејс 1 * Чување Торба Забелешка : 1. Овој производ е предаден без гас. 2.Ве молиме овозможи 0-1 носители на инчен грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање. 3.Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа