.

.

Chofit 5 Pack Бендови Компатибилен со Garmin Forerunner 745 , Меки Силиконски Спорт Рака Прилагодливи Замена Wristbands за Forerunner 745 Smartwatch (жолта&теал&blue&розова&црвена)

Chofit 5 Pack Бендови Компатибилен со Garmin Forerunner 745 , Меки Силиконски Спорт Рака Прилагодливи Замена Wristbands

DEN 213.12
Достапност
Залиха

【Компатибилни Модели】- Ова замена силикони бенд Компатибилен со Garmin Forerunner 745 Smart Watch.Одговара на сите 22mm види модели (Не tracker вклучени). 【Инсталирате & Прилагоди Едноставно】- Навртки и завртки возачи се слободни предвидено да се инсталира, многу лесно да се стави на и да ги отстраните.Бесплатни големина одговара на повеќето зглобовите (5.5"-8.7") , со многу места за големината на вредноста. 【Животната средина Материјал】- Користење на висок квалитет на меки силиконски материјал, кој е мека и издржливи.Заштита на вашиот Forerunner 745 од нечистотија и гребнатини.Одговара безбедно за трчање, танцување или работат надвор, совршен за дневни и ноќни носат. 【Различни Бои】- Воодушевен различни бои го персонализирате вашиот wristband да одговара на вашето расположение и облека во секојдневниот живот.Персоналните Вашата Forerunner 745 Smart Watch со овој префинет замена wristband. 【Безбеден Дизајн】- connect дел заклучува врз Forerunner 745 види прецизно и сигурно, метален затворач работи и во држите уредот во место.Уживајте во вашиот спортски активности со нив.Chofit Силикони Бенд Компатибилен со Garmin Forerunner 745 Види Бендови за Жените и Мажите, 22mm Брзо Ослободување Замена Wristband Ремени за Forerunner 745 SPECIFICATION : Бенд Ширина : 22 MM Материјал : Меки Силиконски, флексибилни, трајни и кожа-friendly Боја : Црна, Бела, Црвена, Розова, Теал, Сива,Жолта,Темно сина, Лесно да го инсталирате : Брзо ослободување дизајн, без никаква алатка, само го користите вашите раце да се инсталира на рака, многу лесно да се работи.КОМПАТИБИЛНОСТ : Компатибилен со Garmin Forerunner 745 Smartwatch Компатибилен со UMIDIGI Uwatch 2 Smartwatch, Компатибилен со Фосилни Жените Генералот 5 Julianna Smartwatch,Компатибилен со Фосилни Мажите Генералот 5 Carlyle smartwatch, Компатибилен со Фосилни П Мажите Генералот 4 Explorist HR smartwatch, Компатибилен со Фосилни П Мажите Explorist Генералот 3 smartwatch.И други 22mm повлечи ширина smartwatches.Пакетот Вклучува : 1 Пакет Силикони Бенд услуги на Клиентите : Сите Chofit производи се проверува еден по еден пред да го испратите до магацинот, ве молиме да бидат сигурни и да уживаат во шопинг.Ако ви се неисправни објектот, ве молиме контактирајте го нашиот е-пошта по прв пат, ние сме одговорни за сите квалитет на прашања поврзани.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа