.

.

Косата Боење Апликатори за Коса, Боја Четка Посочи се Справи со Дизајн за Обновливи Погодно Перат за Патување за Салон(сина)

Косата Боење Апликатори за Коса, Боја Четка Посочи се Справи со Дизајн за Обновливи Погодно Перат за Патување за

DEN 158.16
Достапност
Залиха

Оваа боја на косата четка е погодна за различни прилики, како што се салон, патување, и така натаму.Перат и еднократно, ова коса боја на четката може да се користи за многу пати после миење.Бојата на косата четка е специјално дизајнирана да ви помогне да се применуваат на боја рамномерно на вашата коса.Направени од високо квалитетна ABS материјал, постабилна и издржливи, може да се користи за долго време.Користејќи ги посочи се справи со дизајн, кој го направи поделба и разграничување на косата едноставен и лесен.Функција : 1. Бојата на косата четка е специјално дизајнирана да ви помогне да се применуваат на боја рамномерно на вашата коса.2. Перат и еднократно, ова коса боја на четката може да се користи за многу пати после миење.3. Користејќи ги посочи се справи со дизајн, кој го направи поделба и разграничување на косата едноставен и лесен.4. Направени од високо квалитетна ABS материјал, постабилна и издржливи, може да се користи за долго време.5. Оваа боја на косата четка е погодна за различни прилики, како што се салон, патување, и така натаму.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Објект Од Типот : Коса Боја Brush Material : ABSSize : Прибл.21.5 x 7in / 8.5 x 2.8 во Пакет Листа : 1 x Коса Боја Brush Note : ве Молиме овозможи мала грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.

Параметрите на стоката

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Hair Coloring Brush
Material:
ABS
Size:
Approx.21.5 x 7in / 8.5 x 2.8in
  :
Package List:
1 x Hair Coloring Brush :
Please allow slight error due to manual measurement. Thanks for your understanding. :

Подобро ви се допаѓа